KONTAKT

Formularz Kontaktowy

Nasza Lokalizacja

Dane Kontaktowe

+48 531 666 663
kontakt@assiduus.pl
ul. Cybernetyki 10, 02-677 Warszawa

Budynek NEO PARK, CZĘŚĆ A!

REGON: 147202965
KRS: 0000506124

Zapraszamy na strony regionalne naszych partnerów:

Beata Oniszk

Dyrektor generalny

Email: b.oniszk@assiduus.pl
Tel.: +48 501 553 993
Adres: 02-677 Warszawa,
ul. Cybernetyki 10

Przejdź na stronę

Andrzej Karczmarczyk

Manager Generalny

E-mail: a.karczmarczyk@assiduus.pl
Telefon: +48 691 622 866
Adres: Żwirki i Wigury 9/2,
81-393,  Gdynia

Przejdź na stronę

Mateusz Szczepaniak

Manager Generalny

E-mail: m.szczepaniak@assiduus.pl
Telefon: +48 503 143 327
Adres: Gdańska 57a
90-612,  Łódź

Przejdź na stronę

Mariusz Geppert

Dyrektor

E-mail: m.geppert@assiduus.pl
Telefon: +48 609 609 336
Adres: 85-008 Bydgoszcz,
ul. Słowackiego 1

Przejdź na stronę

Justyna Wróblewska

Manager Generalny

E-mail: j.wroblewska@assiduus.pl
Telefon: +48 785 460 725
Adres: Żwirki i Wigury 9/2,
81-393,  Gdynia

Przejdź na stronę

Jakub Sadowski

Manager Generalny

E-mail: j.sadowski@assiduus.pl
Telefon: +48 796 898 807
Adres: Wysockiego 4 lok. 8,
15-167,  Białystok

Przejdź na stronę

Dorota Werkowska

Manager Krajowy

E-mail: d.werkowska@assiduus.pl
Telefon: +48 604 472 458
Adres: 85-008 Bydgoszcz,
ul. Słowackiego 1

Przejdź na stronę

Paweł Żuk

Manager

E-mail: p.zuk@assiduus.pl
Telefon: +48 509 464 218
Adres: ul. Wojska Polskiego 66 lok. U1
19-300 Ełk

Przejdź na stronę

Paweł Kowalewski

Manager Krajowy

E-mail: p.kowalewski@assiduus.pl
Telefon: +48 535 196 299
Adres: Mickiewicza 50,
76-200,  Słupsk

Przejdź na stronę

Rozpocznijmy razem nowy projekt! Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Assiduus